Akademiniai renginiai

EJP dienos

Mažiausi EJP Lietuvoje organizuojami akademiniai renginiai yra vadinami EJP dienomis ir vyksta mokyklose visoje Lietuvoje. Šie renginiai dažniausiai yra pirmasis žingsnis mūsų organizacijoje daugumai moksleivių ir galimybė EJP Lietuvoje nariams ugdyti savo renginių koordinavimo ar diskusijų moderavimo įgūdžius.

 

Regioninės sesijos

Iki šiol Europos jaunimo parlamentas Lietuvoje suorganizavo 8 Regionines sesijas, kurios vyko trijuose Lietuvos miestuose: Kaune, Klaipėdoje ir Vilniuje ir tęsėsi iki 5 dienų. Dalyvių skaičius šiuose renginiuose svyravo nuo 40 iki 100 asmenų. Daugiausiai potencialio augti turintys delegatai  buvo atrinkti dalyvauti Nacionalinėje sesijoje arba panašiuose renginiuose užsienyje.

Nacionalinės sesijos

Nacionalinės sesijos yra didžiausi kasmetiniai EJP Lietuvoje projektai. Organizacine ir akademine prasme tai yra kokybiškiausi renginiai, kadangi juose dalyvauja daugiau patirties turintys žmonės bei delegatai jau dalyvavę atrankos procedūroje. Iki 2016 m. galo EJP Lietuvoje suorganizavo 4 Nacionalines sesijas Vilniuje ir Kaune. Nacionalines sesijas laikome aplinka įdiegti naujoves EJP.

4-oji Nacionalinė sesija, kurios tema buvo „Strengthening Solidarity through Common Objectives”, 2016 m. laimėjo Europos Parlamento Karolio Didžiojo jaunimo premijos nacionalinį etapą.